Kontaktpersoner

  • Filtrera efter kategori

Tommy Andersson

Mättekniker
0705480058
tommy.andersson@nyabinfrastruktur.se

Richard Lindegren

Arbetsledare
0768198483
richard.lindegren@nyabinfrastruktur.se

Michael Johansson

Arbetsledare
0702579869
michael.johansson@nyabinfrastruktur.se

Johan Sandgren

Entreprenadingenjör
0738035070
johan.sandgren@nyabinfrastruktur.se

Carl Olofsson

Entreprenadingenjör
0703914626
carl.olofsson@nyabinfrastruktur.se

Anna Johansson

Entreprenadingenjör
0703870022
anna.johansson@nyabinfrastruktur.se

Andreas Johansson

Platschef
0702352357
andreas.johansson@nyabinfrastruktur.se

Jan-Olov Svanberg

Biträdande Platschef Driftområde Kalix
0725495748
jan-olov.svanberg@nyabinfrastruktur.se

Morgan Öberg

Platschef
0705791171
morgan.oberg@nyabab.se

Jakob Björkdahl

Arbetsledare
0705791194
jakob.bjorkdahl@nyabab.se

Mikael Ganrud

Kalkylator
0705791180
mikael.ganrud@nyabab.se

Christian Öhrn

Arbetsledare
0738472375
christian.ohrn@nyabab.se

Stefan Arvidsson

Platschef
0706357176
stefan.arvidsson@nyabinfrastruktur.se

Mikael Berggren

Mätsamordnare
0702543942
mikael.berggren@nyabinfrastruktur.se

Joel Forsmoo

Mättekniker
0703356100
joel.forsmoo@nyabinfrastruktur.se

Christer Öberg

Arbetsledare
0706067818
christer.oberg@nyabinfrastruktur.se

Sarah Karlsson Palage

Entreprenadingenjör
0702778611
sarah.palage@nyabab.se

Matilda Stjärnström

KMA-ansvarig
0702168290
matilda.stjarnstrom@nyabab.se

Marko Ivanisevic

Arbetsledare
0702169790
marko.ivanisevic@nyabab.se

Patrick Kraft

Platschef
0705791183
patrick.kraft@nyabab.se

Fredrik Fällback

Projektchef
0705791182
fredrik.fallback@nyabab.se

Sofia Persson

HR Partner
0706060664
sofia.persson@nyabab.se

Amer Assad

Projektingenjör
0736256424
amer.assad@nyabab.se

Isa Yanko

Kalkylator
0703020290
isa.yanko@nyabab.se
Vi använder cookies för att förbättra din vistelse. Om du fortsätter att surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.