Kontaktpersoner

  • Filtrera efter kategori

Sandra Lundmark

Administratör
0702256375
sandra.lundmark@nyabab.se

Signe Sundvall

Administratör
0706106770
signe.sundvall@nyabab.se

Johan Taavo

Projektchef/Entreprenadingenjör
0706336729
johan.taavo@nyabab.se

Albin Stark

Mätningstekniker
0709905733
albin.stark@nyabinfrastruktur.se

Anders Wallgren

Mätningstekniker
0709901117
anders.wallgren@nyabinfrastruktur.se

Michael Jacobsson

Platschef
0705791135
michael.jacobsson@nyabab.se

Patrik Sundman

Arbetsledare
0705791168
patrik.sundman@nyabab.se

Anders Bergqvist

Mätningstekniker
0702220429
anders.bergqvist@nyabab.se

Alexander Gabrielsson

Arbetsledare
0708810937
alexander.gabrielsson@nyabab.se

Lina Lundqvist

Entreprenadingenjör
0703927742
lina.lundqvist@nyabinfrastruktur.se

Sofia Persson

HR-Partner
0706060664
sofia.persson@nyabab.se

Jacob Westerlund

Affärsutvecklare samverkan
0765215185
jacob.westerlund@nyabab.se

Tobias Wärja

Arbetschef Special
0707701486
tobias.warja@nyabab.se

Gustav Lindberg

KMA-samordnare Infrastruktur
0702368243
gustav.lindberg@nyabinfrastruktur.se

Erik Modig

Platschef
0767873014
erik.modig@nyabinfrastruktur.se

Markus Lindmark

Mätningstekniker
0702496111
markus.lindmark@nyabinfrastruktur.se

Martin Broström

Projektchef
0706002520
martin.brostrom@nyabinfrastruktur.se

Markus Lindmark

Mätteknisk Specialist
0702496111
markus.lindberg@nyabinfrastruktur.se

Jakob Melby

Arbetsledare
0708806669
jakob.melby@nyabinfrastruktur.se

Filip Sundkvist

Projektingenjör
0706673337
filip.sundkvist@nyabab.se

Andreas Olsson

Mätningstekniker
0709906501
andreas.olsson@nyabab.se

Elisabeth Wiezell

Mätningstekniker
0708801956
elisabet.wizell@nyabab.se

Jonathan Väisänen

Arbetsledare
0738197520
jonathan.vaisanen@nyabab.se

Frank Hanneberg

Platschef
0702169790
frank.hanneberg@nyabab.se
Vi använder cookies för att förbättra din vistelse. Om du fortsätter att surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.