Kontaktpersoner

  • Filtrera efter kategori

Singh Balraj

Platschef
0702906350
balraj.singh@nyabab.se

Sören Lindmark

Arbetsledare
0702841350
soren.lindmark@nyabab.se

Mikael Sandén

Arbetsledare
0703071088
mikael.sanden@nyabab.se

Lennart Lindvall

Arbetsledare
0702003586
lennart.lindvall@nyabab.se

Lotta Palm Andersson

KMA-Samordnare
0708807016
lotta.palm-andersson@nyabab.se

Jessica Åhl

KMA-Samordnare
0708805256
jessica.ahl@nyabab.se

Albin Dalkvist

Arbetsledare
0702623636
albin.dalkvist@nyabinfrastruktur.se

Elias Wanhatalo

Arbetsledare
0730618401
elias.wanhatalo@nyabinfrastruktur.se

Erik Forslund

Arbetsledare
0730618242
erik.forslund@nyabinfrastruktur.se

Sandra Lundmark

Administratör
0702256375
sandra.lundmark@nyabab.se

Signe Sundvall

Administratör
0706106770
signe.sundvall@nyabab.se

Johan Taavo

Projektchef/Entreprenadingenjör
0706336729
johan.taavo@nyabab.se

Albin Stark

Mätningstekniker
0709905733
albin.stark@nyabinfrastruktur.se

Anders Wallgren

Mätningstekniker
0709901117
anders.wallgren@nyabinfrastruktur.se

Michael Jacobsson

Platschef
0705791135
michael.jacobsson@nyabab.se

Patrik Sundman

Arbetsledare
0705791168
patrik.sundman@nyabab.se

Anders Bergqvist

Mätningstekniker
0702220429
anders.bergqvist@nyabab.se

Alexander Gabrielsson

Arbetsledare
0708810937
alexander.gabrielsson@nyabab.se

Lina Lundqvist

Entreprenadingenjör
0703927742
lina.lundqvist@nyabinfrastruktur.se

Sofia Persson

HR-Partner
0706060664
sofia.persson@nyabab.se

Jacob Westerlund

Affärsutvecklare samverkan
0765215185
jacob.westerlund@nyabab.se

Tobias Wärja

Arbetschef Special
0707701486
tobias.warja@nyabab.se

Erik Modig

Platschef
0767873014
erik.modig@nyabinfrastruktur.se

Markus Lindmark

Mätningstekniker
0702496111
markus.lindmark@nyabinfrastruktur.se
Vi använder cookies för att förbättra din vistelse. Om du fortsätter att surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.