Kontaktpersoner

  • Filtrera efter kategori

Erik Modig

Platschef
0767873014
erik.modig@nyabinfrastruktur.se

Markus Lindmark

Mätningstekniker
0702496111
markus.lindmark@nyabinfrastruktur.se

Martin Broström

Projektchef
0706002520
martin.brostrom@nyabinfrastruktur.se

Markus Lindmark

Mätteknisk Specialist
0702496111
markus.lindberg@nyabinfrastruktur.se

Jakob Melby

Arbetsledare
0708806669
jakob.melby@nyabinfrastruktur.se

Filip Sundkvist

Projektingenjör
0706673337
filip.sundkvist@nyabab.se

Andreas Olsson

Mätningstekniker
0709906501
andreas.olsson@nyabab.se

Elisabeth Wiezell

Mätningstekniker
0708801956
elisabet.wizell@nyabab.se

Jonathan Väisänen

Arbetsledare
0738197520
jonathan.vaisanen@nyabab.se

Frank Hanneberg

Platschef
0702169790
frank.hanneberg@nyabab.se

Maria Söderholm

Administratör, Lön
0706728446
maria.soderholm@nyabab.se

Mathias Lindström

Platschef
0706600473
mathias.lindstrom@nyabinfrastruktur.se

Samuel Lidström

Arbetsledare
0703640003
samuel.lidstrom@nyabinfrastruktur.se

Martin Boqvist

Mättekniker
0703981910
martin.boqvist@nyabab.se

Martin Wäppling

Projektchef
0700838223
martin.wappling@nyabab.se

Ronny Toma

Arbetsledare
0705791116
ronny.toma@nyabab.se

Björn Tjernberg

Platschef
0722066099
bjorn.tjernberg@nyabab.se

Tomas Sagebro

Entreprenadingenjör
0707703766
tomas.sagebro@nyabab.se

Mathias Jacobson Ernsell

Arbetschef
0725015010
mathias.jacobson@nyabab.se

Rebecca Eriksson

Entreprenadingenjör
0706602250
rebecca.eriksson@nyabinfrastruktur.se

Robert Karlsson

Vägtekniker
0705520040
robert.karlsson@nyabinfrastruktur.se

Karl Bergdahl

Vägtekniker
0703012609
karl.bergdahl@nyabinfrastruktur.se

Daniel Kostet

Entreprenadingenjör
0705791194
daniel.kostet@nyabab.se

Josefin Lantto

Arbetsledare
0705735911
josefin.lantto@nyabab.se
Vi använder cookies för att förbättra din vistelse. Om du fortsätter att surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.