Kontaktpersoner

  • Filtrera efter kategori

Mathias Jacobson Ernsell

Arbetschef
0725015010
mathias.jacobson@nyabab.se

Rebecca Eriksson

Entreprenadingenjör
0706602250
rebecca.eriksson@nyabinfrastruktur.se

Robert Karlsson

Vägtekniker
0705520040
robert.karlsson@nyabinfrastruktur.se

Karl Bergdahl

Vägtekniker
0703012609
karl.bergdahl@nyabinfrastruktur.se

Daniel Kostet

Entreprenadingenjör
0705791194
daniel.kostet@nyabab.se

Josefin Lantto

Arbetsledare
0705735911
josefin.lantto@nyabab.se

Johan Taavo

Projektchef / Entreprenadingenjör
0706336729
johan.taavo@nyabab.se

Viktor Åkerlund

Arbetsledare
0738431515
viktor.akerlund@nyabab.se

Tommy Andersson

Mättekniker
0705480058
tommy.andersson@nyabinfrastruktur.se

Richard Lindegren

Arbetsledare
0768198483
richard.lindegren@nyabinfrastruktur.se

Michael Johansson

Arbetsledare
0725029102
michael.johansson@nyabinfrastruktur.se

Johan Sandgren

Entreprenadingenjör
0738035070
johan.sandgren@nyabinfrastruktur.se

Carl Olofsson

Entreprenadingenjör
0703914626
carl.olofsson@nyabinfrastruktur.se

Anna Johansson

Entreprenadingenjör
0703870022
anna.johansson@nyabinfrastruktur.se

Andreas Johansson

Platschef
0702352357
andreas.johansson@nyabinfrastruktur.se

Jan-Olov Svanberg

Biträdande Platschef Driftområde Kalix
0725495748
jan-olov.svanberg@nyabinfrastruktur.se

Morgan Öberg

Platschef
0705791171
morgan.oberg@nyabab.se

Mikael Ganrud

Kalkylator
0705791180
mikael.ganrud@nyabab.se

Christian Örn

Arbetsledare
0738472375
christian.orn@nyabab.se

Stefan Arvidsson

Platschef
0706357176
stefan.arvidsson@nyabinfrastruktur.se

Mikael Berggren

Mätsamordnare
0702543942
mikael.berggren@nyabinfrastruktur.se

Joel Forsmoo

Mättekniker
0703356100
joel.forsmoo@nyabinfrastruktur.se

Christer Öberg

Arbetsledare
0706067818
christer.oberg@nyabinfrastruktur.se

Sarah Karlsson Palage

Entreprenadingenjör
0702778611
sarah.palage@nyabab.se
Vi använder cookies för att förbättra din vistelse. Om du fortsätter att surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.