Kontaktpersoner

  • Filtrera efter kategori

Mohammed Al-Ganadi

ARBETSLEDARE
0702153770
mohammed.alganadi@nyabab.se

Filip Larsson

ENTREPRENADINGENJÖR
0702597765
filip.larsson@nyabab.se

Oscar Kruus

PLATSCHEF
0702252350
oscar.kruus@nyabab.se

Simon Isaksson

ENTREPRENADINGENJÖR
0706862237
simon.isaksson@nyabinfrastruktur.se

Malang Camara

BITRÄDANDE PLATSCHEF
0727188605
malang.camara@nyabab.se

Krister Johansson

ARBETSLEDARE
0702079957
krister.johansson@nyabinfrastruktur.se

Younes Jebari

PROJEKTINGENJÖR
0737107178
younes.jebari@nyabab.se

Catarina Lakkala Larsson

ENTREPRENADINGENJÖR
0702994850
catarina.lakkala.larsson@nyabab.se

Thomas Nilsson

ARBETSLEDARE
0704711130
thomas.nilsson@nyabinfrastruktur.se

Rasmus Karlsson

ARBETSLEDARE
0702501650
rasmus.karlsson@nyabinfrastruktur.se

Chirli Tarzi Bachi

KMA-SAMORDNARE
0705086043
chirli.tarzi.bachi@nyabab.se

Ros-Marie Klippmark

REDOVISNINGSANSVARIG
0767683965
ros-marie.klippmark@nyabab.se

Emma Lundberg

REDOVISNINGSEKONOM
0702772960
emma.lundberg@nyabab.se

Joel Pettersson

KALKYLATOR/ENTREPRENADINGENJÖR
0705508041
joel.pettersson@nyabab.se

Joar Sundberg

ENTREPRENADINGENJÖR
0701823281
joar.sundberg@nyabab.se

Johanna Eriksson

MÄTTEKNIKER
0701683550
johanna.eriksson@nyabab.se

Ulf Sildeman

PLATSCHEF
0702927950
ulf.sildeman@nyabab.se

Klas Söderberg

ARBETSLEDARE
0705507809
klas.soderberg@nyabab.se

Oskar Westerlund

ARBETSLEDARE
0706433990
oskar.westerlund@nyabab.se

Göran Sandberg

MÄTCHEF
0702254746
goran.sandberg@nyabab.se

Robert Hedin

PROJEKTCHEF
0702840950
robert.hedin@nyabab.se

Victor Tanndal

ARBETSCHEF
0705791127
victor.tanndal@nyabab.se

Magnus Brink

ARBETSLEDARE
0735131650
magnus.brink@nyabab.se

Ahmed Elgadi

ARBETSLEDARE
0705791189
ahmed.elgadi@nyabab.se
Vi använder cookies för att förbättra din vistelse. Om du fortsätter att surfa på webbplatsen godkänner du användningen av cookies.